Malta 3 dana, hotel i let iz Srbije za samo 99 eura

2
136
Credits: Malta, Marsaskala by olena suvorova, Dreamstime

Super cijena iz Srbije iz Niša za Maltu od 21. do 23.novembra. Ponuda za dvoje, cijena od 99 eura je po osobi za let i hotel. Malta 3 dana, hotel i let iz Srbije za samo 99 eura.Možete promjenit zračnu luku polaska ili broj dana putovanja tako da nam pošaljete upit OVDJE u poruci.

Odgovore na sva pitanja koja imate potražite ovdje – PITANJA I ODGOVORI. Za cijenu ulaznica za atrakcije, vodiča i ostalo pogledajte ovdje – ATRAKCIJE I VODIČI.

KLIKNITE OVDJE I KUPITE AVIONSKU KARTU

KLIKNITE OVDJE I REZERVIRAJTE SMJEŠTAJ

Hotel koji preporučujemo rezervirajte klikom na link iznad.

Ponuda uključuje:

  • Smještaj
  • Aviokartu
  • Takse
  • Prtljagu
  • Wifi
  • wc
  • klima
  • detalje pogledati klikom na link za smještaj

Plan putovanja: Od 21. do 23.11

  • Polazak iz Niša za Maltu
  • Dolazak
  • Odlazak do hotela (javni prijevoz, taksi itd)
  • Dolazak i boravak
  • Povratak 23.11
  • Ukupna cijena po osobi: 99 eura

Vaš osobni trošak dolaska do zračne luke polaska. Polazak je iz Niša. Možete zatražiti polazak iz neke druge zračne luke (cijena će biti drugačija).

Korisni linkovi koje predlažemo da pogledate!

Možete nas uvijek kontaktirati na putujmojeftino@mail.com ili porukom ovdje na FB stranici jeftina putovanja.

Napominjemo kako za vas kreiramo ljetovanja, vikend izlete i jeftina putovanja. Sve što trebate je pročitati ove UPUTE i javiti nam se.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here