Vikend u Mostaru u hotelu Emen uz polupansion samo 310 kuna

0
3232
Source: Photoember/Depositphotos

Mostar je jedan od najljepših i najslikovitijih gradova i vrlo je romantičan izbor za zaljubljene. Ako do sada niste nikad posjetili ovaj grad svakako preporučujemo da to napravite ove godine za Uskrs u travnju ili za praznik rada u svibnju. Cijena je 310 kn po osobi i uključuje wifi, dvokrevetnu sobu, doručak i večeru. Hotel Emen se nalazi u centru Mostara na samo 2min pješice od Mosta, plaže i svih znamenitosti. Klikom na link ispod dobivate najbolju cijenu za boravak u ovom hotelu.

KLIKNITE I REZERVIRAJTE PONUDU

Ponuda uključuje:

  • Boravak u hotelu Emen u Mostaru
  • Dvokrevetna soba
  • Tv
  • Wifi
  • Parking
  • Doručak i večera, polupansion

Za više informacija kliknite na link iznad gdje imate galeriju fotografija, detaljne informacije i naravno kontakt za rezervaciju.

Imate li bilo kakvih pitanja vezanih uz ovu ponudu slobodno nam prosljedite upit u naš inbox na Facebook stranici ili na email.

Vikend u Mostaru u hotelu Emen uz polupansion samo 310 kuna

Source: Photoember/Depositphotos
Source: Photoember/Depositphotos

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here