Ovog ljeta možete jeftino posjetiti Bratislavu. Kompanija Flixbus.hr ustupa povratne autobusnu karte već od 360 kuna. Smještaj u centru Bratislave u apartmanu iznosi 200 kn po osobi, a hotel se može pronaći već od 250 kuna po osobi i to za boravak na korak do svih znamenitosti. Pogledajte cijene hotela klikom na link ispod.
Bratislava je jedan predivan grad udaljen samo 380 km od Zagreba. Putovati možete autobusom ili vlastitim vozilom. Ukoliko planirate putovanje svojim autom i želite biti duže od 3 dana onda posjetite i Beč koji se nalazi na manje od 1h vožnje autom od Bratislave.
U Bratislavi morate vidjeti:
- Staru tržnicu
- Stari grad
- Dvorac
- Crkvu sv.Elizabete
- Probati hranu s uličnih štandova
Do Bratislave možete putovati svaki dan autobusom ili autom. Posjetite stranicu Booking i pronađite svoj smještaj već danas. Podijelite ovu ponudu s prijateljima putem Facebooka.
Imate komentar ? Jeste li već bili u Bratislavu ? Što vam se najviše svidjelo? Ostavite svoje dojmove.
Za sve ponude vikend putovanja kliknite ovdje – Vikend putovanja.


