Ovog ljeta su putovanja najpovoljnija i možete putovati na velik broj destinacija u iznosu manjem od 50 eura. Ovo je cijena za povratni let sa pristojbama i prtljagom. Ukoliko želite i smještaj javite nam se OVDJE ili na chat (vidi dolje desno) i prosljedit ćemo ponudu koja uključuje povratni let, takse, prtljagu i smještaj po želji (vila, apartman, hotel).
Ostale članke popust ovog i najnovije informacije iz svijeta putovanja saznajte u odličnoj facebook grupi najbolje destinacije – klikni i posjeti.

Milano
Do Milana možete za 4 eura iz Zagreba, iz Zadra za 9 eura, a iz Splita za 19 eura. Putovati možete jeftino i iz Niša te Banja Luke, Beča i Venecije.
Bruxelles
Do Belgije možete iz Zagreba za 4 eura, a već od 12 eura po smjeru iz drugih zračnih luka Hrvatske.
Stockholm
Povratni letovi za Stockholm kreću se od 19 eura pa do 59 eura ovisno iz koje zračne luke želite letjeti.
Malta
Do Malte možete avionom već za 19 eura (povratni let) i to iz Trsta, Niša, Beča ili Venecije.
Lyon
Lyon je predivan grad u Francuskoj do kojeg možete u sred ljeta povratno avionom iz Dalmacije za oko 39 eura. Best buy!
Marseille
Još jedan predivan grad u Francuskoj do kojeg možete za 45 eura i to u srpnju i kolovozu.
Nica
Nicu možete posjetiti u srpnju za samo 49 eura i to direktnim povratnim letom iz Splita
Bari
Bari je predivan biser Italije do kojeg možete avionom iz Zadra već za 19 eura
Rim
Putovanje u Rim avionom iz Zadra ovog ljeta košta 29 eura (povratne karte)
INFO:
Ovo je samo dio ponuda. Putovati možete za gotovo 30 destinacija i to u srpnju i kolovozu, povratno sa taksama i prtljagom i to sve za manje od 50 eura. Predlažemo da svoje najpovoljnije apartmane i hotele isključivo rezervirate preko OVOG LINKA jer su cijene najbolje i rezervacije su sigurne.





