Super cijena za zaljubljene. Putovanje za Dan žena u Istanbul. Direktni let iz ZG i hotel, soba s pogledom na more + doručak svaki dan. Istanbul 4 dana za Dan žena, let iz ZG + soba sa pogledom na more za samo 1850 kuna. Detalje pročitajte na kraju ponude u teksti ispod. Za sva dodatna pitanja molimo vas da prvo pročitate PITANJA I ODGOVORE.
Ponudu možete rezervirati klikomm na link ovdje:
KLIKNITE OVDJE I KUPITE AVIONSKU KARTU
KLIKNITE OVDJE I REZERVIRAJTE SMJEŠTAJ
Hotel koji preporučujemo rezervirajte klikom na link iznad.
Ponuda uključuje:
- Povratnu avionsku kartu
- Prtljagu
- Takse
- Doručak
- Wifi
- Dvokrevetnu sobu
Plan putovanja: Od 5. do 8.3.2022
- Polazak iz HR za Istanbul
- Dolazak u Istanbul
- Dolazak
- Boravak
- Povratak po planu 14.2
- Ukupan iznos: 1850 kuna
DETALJI!
- Hotel – TULIP GUESTHOUSE HOTELU
- Uključen je doručak
- Let – Izravan povratni sa svim pristojbama, kompanija Turkish Airlines
Smještaj možete potražiti i ovdje: hotelscombined
Najbolji izbor villa i resorta pogledajte ovdje. Booking hoteli
Ukoliko trebate ponudu poput ove samo za drugi termin pošaljite nam email, ostavite komentar ili nam se javite putem Facebook stranice u inbox.
Booking link – klikni, preko ovog linka dobijete uvijek najbolju cijenu za odmor. Klikni, upiši destinaciju, izaberi broj osoba I broj dana, odnosno termine. Odmah dobivaš najbolju ponudu I listu svih dostupnih smještajnih jedinica.
Ukoliko želite još vijesti i informacija o ovome uživo ih pratite u grupu Najbolja putovanja

