Selce 7 dana ljetovanja, hotel sa doručkom i večerom na samo 30m od plaže

0
Credits. Croatia, Europe, hotel by andycandy/ bigstockphoto

Prvi red do mora i plaže. Hotel Slaven u Selcu. Po osobi 550 eura za 7 dana s uključenim polupansionom. Dvoje za 1100 eura. Po želji birajte boravak od manje ili više dana. Mogu i 3 ili 4 osobe. Detalji klikom na link ispod. Vrijedi bilo kad od 8. do 15.7, ali i kasnije po nešto drugačijim cijenama. Klikni link ispod i provjeri odmah. Kliknite na link ispod i pogledajte smještaj. Vaš osobni trošak dolaska. Kliknite na link ispod i rezervirajte ponudu odmah.

KLIKNI ZA REZERVACIJU HOTELA

Ponuda uključuje:

  • Dvokrevetnu sobu
  • Polupansion
  • soba sa pogledom
  • wifi
  • tv
  • mob
  • sat.programe
  • tuš
  • klima uređaj
  • parking

Ako tražite prvi red do mora ovo je najbolja ponuda na Jadranu. Samo 30 m od mora i plaže.

Po želji može manje ili više dana i više osoba.

Selce 7 dana ljetovanja, hotel sa doručkom i večerom na samo 30m od plaže

 

Napominjemo kako prijevoz nije uključen u cijenu ove ponude.

Za bilo kakve dodatne informacije i savjete oko kupnje karte možete nam se javiti direktno porukom na Facebook putovanja hr. Odgovorit ćemo u roku od sat vremena, a usluga chata je dostupna 24h dnevno. Javite nam se i besplatno ćemo dati savjet i pomoći vam za vaše putovanje.

Booking link – klikni, preko ovog linka dobijete uvijek najbolju cijenu za odmor. Klikni, upiši destinaciju, izaberi broj osoba I broj dana, odnosno termine. Odmah dobivaš najbolju ponudu I listu svih dostupnih smještajnih jedinica.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here