Vikend odmor u Vrsaru na moru, polupansion za 300 kuna

0
688
Credits. Vrsar by Oxana Medvedeva/ bigstockphoto

Donosimo ponudu za najbolji odmor na moru u Istri. Predivan Vrsar za vikend. Odmor u hotelu Pineta po osobi samo 300 kuna i to sa polupansionom. Vikend odmor u Vrsaru na moru, polupansion za 300 kuna. Uključen je polupansion (doručak i večera) za samo 300 kuna po osobi. Slobodno je već za ovaj vikend ili svaki sljedeći ovog proljeća, a po željama možete rezervirati odmor ovdje i za ljetne termine. Kliknite na link ispod i pogledajte smještaj. Vaš osobni tročak dolaska. Nemojte propustiti ovu super ponudu. Kliknite na link ispod i rezervirajte ponudu odmah.

KLIKNI ZA REZERVACIJU LJETOVANJA

Ponuda uključuje:

  • Dvokrevetnu sobu
  • doručak i večera
  • wifi
  • tv
  • mob
  • sat.programe
  • tuš
  • klima uređaj
  • parking

Vrsar je predivno mjesto na moru u Istri.

Smještaj je u hotelu Pineta u predivnom Vrsaru u Istri

Napominjemo kako prijevoz nije uključen u cijenu ove ponude.

Za bilo kakve dodatne informacije i savjete oko kupnje karte možete nam se javiti direktno porukom na Facebook putovanja hr. Odgovorit ćemo u roku od sat vremena, a usluga chata je dostupna 24h dnevno. Javite nam se i besplatno ćemo dati savjet i pomoći vam za vaše putovanje.

Booking link – klikni, preko ovog linka dobijete uvijek najbolju cijenu za odmor. Klikni, upiši destinaciju, izaberi broj osoba I broj dana, odnosno termine. Odmah dobivaš najbolju ponudu I listu svih dostupnih smještajnih jedinica.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here